/Podaj łapę

Podaj łapę

W tym bloku na naszej stronie będziemy zajmować się naszymi mniejszymi braćmi. Bezpłatnie zamieszczać będziemy wszelkie ogłoszenia dotyczące psów, kotów i innych zwierząt potrzebujących pomocy. Będziemy pomagać szukać dobrych domów dla osieroconych zwierzaków. Będziemy opisywać i pokazywać „zwierzęcy” świat naszych pupili. Będziemy także zamieszczać ciekawostki internetowe z życia zwierząt. W chwili obecnej trwają prace przy utworzeniu bloku PODAJ ŁAPĘ.

Wszystkich chętnych, ludzi dobrego serca, którzy kochają zwierzaki zapraszamy do współpracy i współtworzenia bloku PODAJ ŁAPĘ na naszym portalu. Oczywiście już można przesyłać do nas wszelkie ogłoszenia dotyczące zwierząt z Gminy Wołomin (zmieścimy je bezpłatnie) na portalu oraz na naszym profilu na FACE. Kontakt do nas : wolomin2018@gmail.com

Jeśli chcesz pochwalić się swoim przyjacielem, pokazać jego umiejętności jak jest kochany to prześlij do nas informacje, zdjęcia, filmiki, a my je zamieścimy na naszym portalu. (warunkiem jest dopisek, że wyrażacie zgodę na publikacje przesłanych materiałów)

Poniżej prezentujemy krótki film o jamniku właściciela portalu, który kocha grać w piłkę. ( film z roku 2009 opublikowany w 2014). Obecnie Tobi ma lat 10 i dalej uwielbia grać w piłkę.

1. KUNDELEK „OSZI” SZUKA DOMU ( 7 listopada 2017 rok)

Nie jestem Yoreczkiem Maltańczykiem ani innym Shih Tzu.. jestem zwykłym kundlem z wysypiska śmieci. Do tego byłem ciężko chory, miałem transfuzję, ale żyję!!! I chciałbym mieć domek jak inne psiaki. Jestem Oszi i szukam domu. Tel. do cioci w mojej sprawie to 794 003 774.. nikt nie dzwoni 😢

2. CZTERY KUNDELKI porzucone w rowie

Cztery wyrzucone szczeniaki zostały znalezione i przygarnięte przez Panią Martę z Wołomina. Trzy szukają pilnie dobrego domu.

3. PIESEK ZNALEZIONY w WOŁOMINIE ( 20.11.2017)

Pilnie poszukiwany właściciel  pieska

4.KOTKA ZUZIA (listopad 2017)

Młodziutka kotka przyblakala się prosząc o pomoc… Jest bardzo słaba przez swoją łapkę, która wymaga amputacji.. Druga po złamaniu wymaga chirurga… Nie licząc tego jest cudownym kotem, energicznym i pragnącym żyć ! Chcemy o nią zawalczyć jednak koszt leczenia nas przerósł… Jeśli chociaż część z nas wpłaciłaby symboliczną złotówkę, moglibyśmy uratować malucha… Niestety Fruzia zostanie uśpiona, jeśli nie uda nam się zebrać kwoty na leczenie…Przyjaciele, pomóżcie uratować Fruzie!!  Szczegóły akcji pomocy TUTAJ

5. SUNIA DAYSI – poszukiwana (listopad 2017)

6. REKSIO – poszukiwany ( listopad 2017)
Zaginął pies. W dniu dzisiejszym tj. 30.11.2017r. . Ma na imię Reksio. Widziany ostatnio w Czarnej koło Wołomina. Bardzo proszę gdyby ktoś go widział o kontakt (22) 776-12-98, 501-327-986, 500-002-360. Prosimy o pomoc.

7.ENTER i ELMO szczeniaki szukają domu kontakt 662 104 356

8. BIAŁY MALTAŃCZYK ” MIŚ” – poszukiwany kontakt 511 419 634

UWAGA dzisiaj (13 grudnia) około godziny 12, w okolicach Wołomina ul. 1 maja, zaginął nasz biały maltańczyk, reagujący na imię Miś. W domu czekamy na niego z utęsknieniem wraz z rocznym dzieckiem bardzo zżytym z psem. Jeżeli ktokolwiek widział bardzo proszę o informacje pod nr telefonu 511419634. Dla znalazcy nagroda.

9. Sympatyczny szczeniak – poszukiwany właściciel (luty 2018)

3.02 błąkał się na Osiedlu Lipińska obok SP nr 5 w Wołominie. Poszukiwany właściciel tego sympatycznego szczeniaka. Informacje na portalu społecznościowym FB/Dariusz Królik