/Przekaż 1 % na rzecz Hospicjum w Wołominie

Przekaż 1 % na rzecz Hospicjum w Wołominie

Powoli zbliża się koniec roku-roku podatkowego. Czas powoli pomyśleć o rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym za rok 2017. Każdy z nas osoba prywatna czy firma będzie podejmował niełatwą decyzję komu przekazac 1% podatku. Kolejka osób prywatnych, fundacji, stowarzyszeń, różnych innych instytucji i podmiotów jest bardzo długa. Wszyscy Oni oczekują wsparcia i pomocy. Oczekują, że przekonają do siebie „podatnika”.Oczekujących jest tysiące od wielkich fundacji, organizacji charytatywnych takich jak: WOŚP, CARITAS POLSKA, ZDĄŻYĆ z POMOCĄ, TVN, POLSAT czy RADIA Zet do małych organizacji, instytucji lokalnych skończywszy na osobach indywidualnych. „Walka” o sympatię i wybór właśnie tej, a nie innej instytucji trwa przez kilka miesięcy. Wielu z nas od lat przekazuje swój 1%  na instytucje z którą czuje się związany. I tak jest w moim przypadku od lat razem z małżonką przekazujemy nasz 1% na instytucje, która jest jedną z najbardziej znanych, szanowanych z czynienia wielkiego dobra dla drugiego człowieka. To instytucja szczególna, która w obliczu wielkiego dramatu jakim jest przejście na druga stronę osób nieuleczalnie chorych sprawia, że to przejście jest godne, pozbawione bólu, pełne miłości rodzinnego i duchowego wsparcia.

Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie jest znaną nie tylko lokalnie, ale także w całej Polsce i Europie instytucją, która spełnia najwyższe światowe standardy opieki paliatywnej dla potrzebujących. Wołomińskie hospicjum świadczy pomoc potrzebującym bezpłatnie. W znacznej mierze działalnośc hospicjum jest możliwa dzięki hojności darczyńców także Tych, którzy co roku przekazują 1%. Zachęcam wszystkich do wsparcia tej szczególnej instytucji i przekazanie 1% na Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie . /Piotr Wyszyński/

ps. Jeżeli jeszcze nie przekazywałeś 1% podatku na cele dobroczynne to najwyższy czas to zrobic. To nic nie kosztuje. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS i kwotę. To sama przyjemność i satysfakcja. Przekaż 1% na rzecz wołomińskiego HOSPICJUM OPATRZNOŚCI BOŻEJ.

KRS -0000315342