/Samorząd Wołomina nadal stawia na konsultacje

Samorząd Wołomina nadal stawia na konsultacje

Ruszyły konsultacje Regulaminu Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego oraz lokalizacji ławek w ramach Programu Ławka, które potrwają od 6 do 20 lutego 2018 roku. Uwagi co do nowej treści Regulaminu Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego można składać w następujących formach:

– pisemnie na Formularzu zgłaszania uwag, w tym elektronicznie przesyłając je na adres e-mail: naszbudzet@wolomin.org.pl – w punkcie konsultacyjnym w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, II piętro Urzędu Miejskiego, pokój 210 – w ramach spotkań otwartych z mieszkańcami, które odbędą się dnia 12 lutego 2017 roku o godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Wołominie (III piętro) oraz 19 lutego 2017 roku o godz. 18.00 również w Bibliotece.

Uwagi dotyczące lokalizacji ławek na terenie rewitalizacji można zgłaszać w następujących formach:

– pisemnie, w tym elektronicznie na adres e-mail: rewitalizacja@wolomin.org.pl – w punkcie konsultacyjnym w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, II piętro Urzędu Miejskiego, pokój 210 – w ramach spotkań otwartych z mieszkańcami, które odbędą się dnia 12 lutego 2017 roku o godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Wołominie (III piętro) oraz 19 lutego 2017 roku o godz. 18.00 również w Bibliotece.

Program Ławka to jeden z elementów, które wchodzą w skład Gminnego Programu Rewitalizacji, zapisany jako przedsięwzięcie nr 19.
Z pomocą mieszkańców typujemy w obszarze rewitalizacji „strefy odpoczynku”, w których potrzebne są ławki i siedziska. Priorytetem jest różnorodność miejsc do siedzenia dostosowana do potrzeb rożnych grup użytkowników (seniorów, rodzin z dziećmi, młodzieży). /źródło: wolomin.org/