/„Odeszła bardzo wcześnie … zbyt wcześnie i niespodziewanie”

„Odeszła bardzo wcześnie … zbyt wcześnie i niespodziewanie”

Odeszła nagle i niespodziewanie nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie.

Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 30 stycznia 2018 roku odeszła od nas Pani Izabela Sokołowska – nauczycielka języka polskiego, wychowawca i pracownik naszej szkoły.Kiedy Pani Izabela rozpoczęła pracę w naszej szkole w 2012 roku, od razu ujęła wszystkich nie tylko swoim profesjonalizmem, sumiennością, ale również otwartością na drugiego człowieka, taktem i rzadko dziś spotykanym urokiem osobistym. Szturmem zdobyła serca uczniów, którzy kochali i cenili tę wyjątkową nauczycielkę, bo codziennie dzieliła się z nimi swoją pasją i radością. W czasie zajęć zawsze z uśmiechem i entuzjazmem starała się wprowadzać ich w świat wiedzy o języku, literaturze i kulturze. Chętnie sięgała po nowe metody i środki, które sprawiały, że lekcja z nią stawała się pasjonującą przygodą. Jej wychowankowie zawsze mogli liczyć u swojej Pani na wsparcie, uśmiech i zrozumienie.Wśród współpracowników była ceniona za pracowitość, skromność oraz szczere serce. Nigdy nie odmawiała pomocy, zawsze miała dla każdego życzliwe słowo, a uśmiech, którym szczodrze obdarowywała, leczył nawet największe smutki. Choć z pozoru krucha i delikatna, cechowała się ogromną siłą charakteru i zawsze postępowała zgodnie ze swoimi przekonaniami. Odeszła bardzo wcześnie … zbyt wcześnie i niespodziewanie. Nie zdążyła zrealizować swoich pięknych życiowych planów. Pozostawiła nas w wielkim smutku, oniemiałych z zaskoczenia, przepełnionych niewypowiedzianym żalem. Bo jeszcze dwa tygodnie temu były wspólne rozmowy o książkach, filmach, muzyce, o życiu i podróżach. Jeszcze dwa tygodnie temu byliśmy wszyscy razem. Dziś Jej ulubiony fotel stoi pusty i w nas też jest pustka.

Izabelo, cytując Twojego ulubionego poetę – Leśmiana – możemy dziś jedynie żałować, że było Ci tak „śpieszno i pilno zobaczyć inny świat!”. Pustki po Tobie nikt nie zapełni. Dziękujemy Ci wszyscy: nauczyciele, uczniowie, pracownicy, że byłaś z nami przez ten dany Ci przez Boga czas. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze.

Przekazujemy wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim Pani Izabeli. Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie (źródło:  sp7wolomin.edupage.org)

Informujemy, że pogrzeb ŚP. Izabeli Sokołowskiej odbędzie się w piątek, 2 lutego 2018 r. o godz. 14.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Radzyminie.

Redakcja portalu wolomin2018.pl składa Najbliższym wyrazy najszczerszego współczucia …..NIE UMIERA TEN KTO TRWA w SERCACH i PAMIĘCI NASZEJ”